Start » Styropapa » Papy i inne materiały » Papy wierzchniego krycia

Papy wierzchniego krycia

Firma MEGASTYRO Sp. z o.o. to jeden z dystrybutorów pap firmy Icopal oraz Technonicol. Papy dostarczamy na terenie calego kraju.

 

  • Papa wierzchnia VILLAS SUPER Wn-PYE PV250 S52H gr.5,2mm

Papa wierzchnia Villas Super  

 

                     Ilość rolka: 5 m2

                     Ilość paleta: 120 m2

                     Grubość: 5.2 mm

                     Giętkość w niskich temp.: -20 °C

                     Gwarancja: 15 lat

   

Opis wyrobu: Papa wierzchniego krycia zgrzewalna o bardzo wysokiej modyfikacji kauczukiem syntetycznym SBS, na specjalnej włókninie poliestrowej wzmacnianej i stabilizowanej wzdłuż nićmi szklanymi nie podlegająca skurczom termicznym w okresie zimy i lata. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną oraz wzdłuż jednej krawędzi nałożony jest pasek folii o szerokości ok. 80 mm, strona spodnia zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego.

Przeznaczenie i zakres stosowania: Wykonywanie warstwy wierzchniej, do jedno- lub wielowarstwowych wodochronnych pokryć dachowych

Sposób układania: Metodą zgrzewania

Warunki układania: Papę należy układać w temperaturze nie niższej niż 0 °C, nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze

Warunki stosowania: Wykonanie izolacji wodochronnych z zastosowaniem papy Villas SUPER Wn-PYE PV 250 S5,2H powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta.

Przechowywanie: Rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronione przed zawilgoceniem i przed działaniem promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Rolki należy układać na równym podłożu w pozycji stojącej w jednej warstwie

Transport: Rolki papy należy przewozić krytymi środkami transportowymi, układane w jednej warstwie w pozycji stojącej, zabezpieczone przed przewracaniem się i uszkodzeniem. Rolki należy układać w sposób uniemożliwiający przemieszczanie się ich podczas transportu.

 

 

 

  • Papa wierzchniego krycia TECHNONICOL MIDA TOP PV250 S5

mida-sneg

Ilosc rolka: 5 m2 

Ilosc paleta: 150 m2

Grubosc: 5.2 mm (+/- 0,2)

Gietkosc w niskich temp.: -20 °C

Gwarancja: 15 lat

Rodzaj osnowy: wlóknina poliestrowa

Opis wyrobu: Papa wierzchniego krycia zgrzewalna modyfikowana kauczukiem syntetycznym SBS, na włókninie poliestrowej wzmacnianej i stabilizowanej siatką szklaną nie podlegającą skurczom termicznym w okresie zimy i lata.

Przeznaczenie i zakres stosowania: Wykonywanie warstwy wierzchniej, do jedno- lub wielowarstwowych wodochronnych pokryć dachowych.

Sposób układania: Metodą zgrzewania.

Warunki układania: Papę należy układać w temperaturze nie niższej niż 0 °C, nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze.

Warunki stosowania: Wykonanie izolacji wodochronnych z zastosowaniem papy MIDA TOP powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta.

Przechowywanie: Rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronione przed zawilgoceniem i przed działaniem promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Rolki należy układać na równym podłożu w pozycji stojącej w jednej warstwie.

Transport: Rolki papy należy przewozić krytymi środkami transportowymi, układane w jednej warstwie w pozycji stojącej, zabezpieczone przed przewracaniem się i uszkodzeniem. Rolki należy układać w sposób uniemożliwiający przemieszczanie się ich podczas transportu.