Wyszukiwarka
Start » Styropapa » Styropian Spadkowy MEGASTYRO

Styropian Spadkowy MEGASTYRO

Styropian spadkowy MEGASTYRO przeznaczony jest do wykonywania izolacji termicznej dachów płaskich, odwróconych, tarasów oraz zapewnia skuteczne odprowadzenie wody z dachów płaskich.

Kształtka jednostronna 2

Styropian spadkowy MEGASTYRO jest produkowany z następujących rodzajów styropianu:

 • EPS 70-039 Dach/Podłoga
 • EPS 80-038 Dach/Podłoga
 • EPS 100-038 Dach/Podłoga
 • EPS 100-036 Dach/Podłoga
 • EPS 150-035 Dach/Podłoga
 • EPS 80-031 LAMBDA MAX Dach/Podłoga
 • Nowość!! EPS 100-030 LAMBDA MAX Dach/Podłoga

 

Zachęcamy do obejrzenia animacji przedstawiającej przedstawiającej warstwy ułożenia styropianu spadkowego na dachu płaskim

 

 

Styropian ze spadkiem pozwala nam na uzyskanie dowolnego pochylenia połaci dachowej lub tarasowej. Styropian spadkowy umożliwia spełnienie przepisów przeciwpożarowych oraz indywidualnych wymogów projektowych.

Proponujemy następujące rozwiązania kształtów styropian ze spadkiem.

1. Styropian ze spadkiem jednostronnym: 

Kształtka jednostronna 1

2. Spadki styropianowe ze spadkiem korytkowe: Kształtka jednostronna 2

 3. Spadki styropianowe grzbietowe:

Kształtka grzbietowa 3

3. Spadki styropianowe kontrspadki:

Styropian Spadkowy MEGASTYRO - kształtka styropianowa z kontr-spadkami

 

 

 

Styropian spadkowy wchodzi również w skład całego systemu MEGASTYRO dach płaski składającego się z kompletu materiałów potrzebnych do wykończenia dachu lub tarasu płaskiego.

Makieta1

Styropian spadkowy MEGASTYRO może być wyprodukowany w wersji z przyklejoną papą podkładową

Spadkowy oklejony numer 2

Informacje jakie potrzebujemy aby przygotować wycenę spadków styropianowych

 • Prosimy o przysyłanie plików zawierających rzut dachów i przekroje obiektów najlepiej w formie dwg lub pdf lub jpg. lub każdej innej z naniesionymi wymiarami. 
 • Odręczny rysunek z naniesionymi wymiarami, można wysłać na nasz adres e-mail zkupis@megastro.pl lub jako mms na numer 665 485 251

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dział techniczny firmy MEGASTYRO dobierze odpowiednie materiały oraz opracuje plan spadków na podstawie przesłanego projektu lub indywidualnego życzenia klienta

Plan ułożenia spadków oraz odpowiednio ponumerowany styropian ze spadkiem umożliwiającą bezproblemowy i szybki montaż styropianu spadkowego MEGASTYRO na dachach.

Do klienta dostarczony zostaje styropian spadkowy w postaci odpowiednio ukształtowanych i opisanych płyt spadkowych, które układa się zgodnie z załączoną instrukcją.

Styropian spadkowy MEGASTYRO – dlaczego warto z nami współpracować?

Niezwykle istotnym aspektem podczas opracowywania projektów dachów o płaskiej powierzchni jest sposób, w jaki odprowadzają one wodę opadową. Nie w każdym przypadku udaje się uzyskać płaszczyznę nachyloną pod odpowiednim kątem, umożliwiającym efektywne usuwanie nagromadzonego deszczu, ale dzięki styropian ze spadkiem Megastyro jest to możliwe.

Styropian spadkowy MEGASTYRO jest rozwiązaniem, które - przy niewielkim nakładzie pracy oraz dzięki temu że kliny styropianowe spadkowe cena ich nie podnosi kosztów inwestora - pozwoli uzyskać optymalny profil dachu w ramach danego obiektu, niezależnie od tego, w jakim kształcie znajduje się on obecnie. Dzięki zastosowaniu styropian ze spadkiem MEGASTYRO, opady atmosferyczne będą skutecznie kierowane bezpośrednio do spustów.

Wysoką wydajność oraz skuteczność styropian ze spadkiem uzyskujemy dzięki  precyzji wykonania. W związku z tym szczególny nacisk kładziemy na: 

 • dokładne wykonanie projektu kliny styropianowe, opartego na dostarczonych nam przez klienta rzutach dachu oraz przekrojach poszczególnych obiektów,
 • precyzyjność wycinania styropian ze spadkiem i wykańczania elementów, uzyskiwanej dzięki komputerowo sterowanym maszynom, gwarantującym najwyższą jakość produktu,
 • skrupulatność, przejrzystość i rzetelność opracowywanej przez nas instrukcji montażu styropian ze spadkiem, wyjaśniającej kolejne etapy  układania poszczególnych elementów konstrukcji.

 

Wszelkie wykonywane przez nas projekty oparte są na dokumentacji projektowej otrzymanej od klientów. Na jej podstawie wyliczamy właściwy kąt nachylenia oraz wymiary naszego styropianu dachowego, aby jego poszczególne parametry były w idealnym stopniu dopasowane do nadesłanej przez Państwa dokumentacji projektowej.

Grubość płyt styropian ze spadkiem dobieramy z kolei w zależności od celu dokonywania ich montażu w obrębie danego obiektu. Jeśli klientowi zależy na uzyskaniu samego tylko spadu płaszczyzny poszycia, proponujemy zatem wyroby o cieńszej strukturze. W sytuacji gdy oprócz właściwego profilu, optymalny profil dachu chcą Państwo uzyskać również wydajną warstwę termoizolacyjną, wówczas lepszym rozwiązaniem będzie bardziej masywny styropian dachowy.

Styropian spadkowy MEGASTYRO można zastosować na nowo powstających, jak i restaurowanych dachach płaskich lub o niewielkim stopniu nachylenia. Ponadto można wykorzystywać go również do urządzania dachów zielonych oraz wszelkiego rodzaju tarasów i werand.

W celu optymalizacji kosztów wykonania dachów zalecamy użycie kliny styropianowe spadkowe cena których jest niska a efekt końcowy wysoki.

Styropian dachowy MEGASTYRO – zalety naszego rozwiązania

Spośród atutów styropian dachowy MEGASTYRO, wymienić należy w szczególności jego:

 • doskonałe cechy termoizolacyjne,
 • niską przewodność ciepła,
 • niepalną i samogasnącą strukturę,
 • dużą prostotę obróbki i precyzję formowania kształtu spadków,
 • brak chłonność i pęcznienia, wysoką odporność na działanie wilgoci oraz wzmocnioną ochronę przed korozją biologiczną,
 • wytrzymałość na duże obciążenia i nacisk,
 • istotnie ograniczony ciężar, która nie zaburza wyważenia konstrukcji obiektu,
 • ekologiczny i bezpieczny dla środowiska naturalnego proces produkcji,
 • całkowity brak szkodliwego oddziaływania na zdrowie człowieka,
 • dostosowanie do powszechnie obowiązujących certyfikatów jakościowych, wyznaczanych przez najistotniejsze instytucje normalizacyjne w Europie.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji styropianu oraz wyrobów ze styropianu, nieustannie dopracowywanym i rozwijanym procesom technologicznym, stosowanym w ramach naszego zakładu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyroby o atrakcyjnej  cenie oraz doskonałych  parametrach jakościowych.

Zapraszamy do współpracy w obrębie obiektów z całej Polski. Zapewniamy, że produkowany przez nas styropian dachowy spełni oczekiwania nawet  najbardziej wymagających klientów.