Wyszukiwarka
Start » Styropapa » Izokliny

Izokliny kliny styropianowe i dachowe

Zastosowanie Izokliny jest zalecane. Dzięki temu że zastosujemy izokliny papa nie ulega załamaniu podczas obróbki attyki, kominów, świetlików dachowych itd.
Zakład z papy na izokliny znajduję się na 4 bokach.

5x5papa3.1

 

Izokliny produkowane są w wersji laminowanej papą i nie laminowanej. Produkujemy o wymiarach: 5x5cm, 8x8cm, 10x10cm, 15x15cm bądź innych na zamówienie.
Izokliny można zamawiać: poprzez e-mail, bądź telefonicznie w naszym dziele handlowym.

Poniżej izokliny 10x10cm w wersji bez papy.

izokliny 10x10cm bez papy

 

Poniżej izokliny 5x5cm w wersji laminowanej papą.

5x5papa2

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe zastosowanie izokliny.

Obróbka attyki poprzez zastosowanie izokliny

Obróbka attyki z zastosowaniem izokliny

 

Obróbka świetlika dachowego z zastosowaniem Izokliny.

Przykład obróbki świetlika dachowego

Izoklin czyli kliny styropianowe izokliny wykorzystuje się w celu zapobiegania załamań papy podczas obróbki attyki, kominów czy świetlików dachowych oraz pozostałych, podobnych konstrukcji wystających ponad powierzchnię dachu. Izoklin idealnie wygładza przejścia pokrycia w narożnikach, a ponadto zapewniają dodatkową ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Z powyższych względów warto zaopatrzyć się w izokliny kliny styropianowe, jeśli tylko chce się osiągnąć upragniony efekt.

 

W naszej ofercie można znaleźć izokliny kliny styropianowe laminowane oraz  nie  laminowane. Wybór jednej z tych wersji jest dyktowany głównie potrzebami zamawiającego i indywidualnymi preferencjami dotyczącymi produktu. W obu przypadkach oferujemy wysokiej jakości wykonanie. Izokliny oklejone papą oddalają ryzyko ich stopienia się w wyniku procesów zgrzewania papy, dlatego mogą okazać się bardziej przydatne.

 

Izokliny produkowane przez firmę MEGASTYRO są odporne na niekorzystne temperatury i inne zjawiska atmosferyczne. Stosując izokliny zapewniamy dobre zabezpieczenie pokrycia dachowego oraz estetyczne wykończenie dodatkowych elementów.

 

Izokliny laminowane MEGASTYRO gwarantują nie tylko pożądany wygląd i ochronę świetlików czy attyk, ale również dobre właściwości izotermiczne. Posiadają właściwy poziom przewodzenia ciepła, co jest szczególnie ważne w przypadku kominów. Zamontowane izokliny kliny styropianowe pozwalają również zabezpieczyć się przed gromadzeniem wody deszczowej w ich pobliżu.

 

Utrzymywane wysokie standardy produkcji izoklin pozwalają na wytwarzanie produktów mogących sprostać wciąż zwiększającym się wymogom rynku pod względem jakości, bezpieczeństwa, estetyki itp. Dzięki dobrej jakości materiałom izoklin będzie eksploatowany przez wiele lat. Proces produkcji izokliny kliny styropianowe laminowane papą oraz nielaminowanych nadzorują wykwalifikowani specjaliści, którzy dbają o jego zgodność z normami.

 

Firma MEGASTYRO jako producent izoklin prowadzi możliwość wykonania izoklinów na specjalne zamówienie klienta. W tym celu należy przesłać specyfikacje dotyczące wymiarów odbiegających od standardowych, celem  dokonania wyceny i możliwości wdrożenia produkcji. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Z przyjemnością udzielimy informacji o naszych produktach oraz zaprezentujemy ofertę. Nasz dział techniczny udzieli również porad i pomoże w wybraniu najkorzystniejszego rozwiązania dla Państwa inwestycji.