Start » Styropapa » Styropapa spadkowa MEGASTYRO

Styropapa spadkowa MEGASTYRO

Styropapa ze spadkiem MEGASTYRO to styropian spadkowy laminowany jednostronnie lub dwustronnie papą podkładową stosowany do izolacji cieplnej dachów płaskich oraz tarasów.

Styropapa spadkowa - produkt 2.1 b kadr

 

Zakład z papy na styropapie ze spadkiem znajduje się na dwóch bokach.
Każdy rodzaj płyt spadkowych dachowych możemy wykonać z technologii styropapa spadkowa MEGASTYRO. Przykładowe kształtki poniżej.

Styropapa Spadkowa - Produkt 2.1 kadr   Styropapa Spadkowa - Produkt 4 kadr

 

Styropapa ze spadkiem również wchodzi w składa całego systemu MEGASTYRO dach płaski składającego się z kompletu materiału potrzebnych do wykończenia dachu lub tarasu płaskiego.

System Płaski Dach - przekrój i prezentacja

 

 

STYROPAPA SPADKOWA MEGASTYRO przeznaczona jest do izolacji cieplnej oraz odprowadzenia wody z dachów płaskich, skośnych, odwróconych, tarasów.

Możemy uzyskać spadek od 0.5% do 30%

Dzięki zastosowaniu systemu dach płaski MEGASTYRO spełnimy również wymagania NRO.

APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-8739/2016

Styropapa spadkowa MEGASTYRO jest produkowana następujących wariantach:

• EPS 80-038
• EPS 100-038
• EPS 100-036
• EPS 150-035
• Nowość: EPS 80-031 LAMBDA MAX 31

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dział techniczny firmy MEGASTYRO dobierze odpowiednie materiały oraz opracuje plan spadków na podstawie przesłanego projektu lub indywidualnego życzenia klienta.

 

 

Plan ułożenia spadków oraz odpowiednio ponumerowany styropian ze spadkiem umożliwiającą bezproblemowy i szybki montaż styropianu spadkowego MEGASTYRO na dachach.

Prosimy o przysyłanie plików zawierających rzut dachów i przekroje obiektów najlepiej w formie dwg lub pdf lub jpg. lub każdej innej z naniesionymi wymiarami.

Do klienta dostarczony zostaje styropian spadkowy w postaci odpowiednio ukształtowanych i opisanych płyt spadkowych, które układa się zgodnie z załączoną instrukcją.