Producent styropianu

mobile
Zadzwoń 41 249 52 72
map-marker-alt
Przyjedź ul. Przemysłowa 3, Piekoszów

Papy termoizolacyjne podkładowe

Papa asfaltowa na osnowie z tkaniny szklanej, modyfikowana SBS. Do wykonywania ciągłych pokryć dachowych jako warstwa podkładowa w izolacjach wodochronnych dachów. Do izolacji przeciwwilgociowej lub przeciwwodnej fundamentów oraz innych elementów podziemnych. Mocowanie metodą zgrzewania lub mechanicznie. Nie stosować pod uprawy roślinne.

Opis

Papa podkładowa  ICOPAL Glasbit G200 S40

Strona wierzchnia pokryta jest drobnoziarnistą posypką mineralną, strona spodnia zabezpieczona jest folią z tworzywa sztucznego.

 

Sposób układania: metodą zgrzewania lub za pomocą łączników mechanicznych

 

Użytkowanie: 

 • Warunki układania: papę należy układać w temperaturze nie niższej niż 0 ºC, nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze
 • Warunki stosowania: wykonanie izolacji wodochronnych z zastosowaniem papy GLASBIT G200 S40 powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta.
 • Przechowywanie: rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronione przed zawilgoceniem i przed działaniem promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Rolki należy układać na równym podłożu w pozycji stojącej w jednej warstwie

 

W celu ustalenia kosztów dostawy prosimy o kontakt:

tel. 666-676-360

tel. 665-485-251

Specyfikacja

Rolka:

7,5 m2

Przeznaczenie, Dokument odniesienia / CE:

Papa podkładowa, PN/EN 13707:2006

Gwarancja:

5 lat

Typ osnowy, Gramatura [g/m2], Technologia:

Tkanina szklana: Min 180 g/m2

Średnie wydłużenie, (elastyczność) wzdłuż/ w poprzek [%]:

2 / 2

Średnia siła zrywająca wzdłuż / w poprzek [N/5cm]:

1000 / 1000

Całkowita grubość papy [mm]:

4,0 (3,8+/-5%)

Ilość papy w rolce / ilość papy na palecie [m2]:

7,5 / 150

POZOSTAŁE
PRODUKTY

 • Papa termozgrzewalna wierzchniego krycia

  Papa asfaltowa na osnowie z włókniny poliestrowej, modyfikowana SBS. Do wykonywania ciągłych pokryć dachowych jako warstwa wierzchnia w izolacjach wodochronnych dachów. Mocowanie metodą zgrzewania. Można stosować jako pokrycie jednowarstwowe. Nie stosować pod uprawy roślinne.

 • Membrana

  Wyjątkowa membrana hydroizolacyjna na każde zastosowanie na dachu płaskim.

 • Papy paraizolacyjne

  Papa na osnowie z welonu szklanego z obustronną powłoką z asfaltu oksydowanego z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest drobnoziarnistą posypką mineralną, strona spodnia zabezpieczona jest folią z tworzywa sztucznego.