Producent styropianu

mobile
Zadzwoń 41 249 52 72
map-marker-alt
Przyjedź ul. Przemysłowa 3, Piekoszów

Papa termozgrzewalna podkładowa

Papa na osnowie z welonu szklanego z obustronną powłoką z asfaltu oksydowanego z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest drobnoziarnistą posypką mineralną, strona spodnia zabezpieczona jest folią z tworzywa sztucznego.

Opis

Papa podkładowa VILLAS V60 s30

159343696641

 

Przeznaczenie i zakres stosowania:

Wykonanie warstwy podkładowej w wielowarstwowych wodochronnych pokryciach dachowych.

Sposób układania:

Metodą zgrzewania

Warunki układania:

Papę należy układać w temperaturze nie niższej niż 0 °C, nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze

Warunki stosowania:

Wykonanie izolacji wodochronnych z zastosowaniem papy Villas V60 S30 powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta.

Przechowywanie:

Rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronione przed zawilgoceniem i przed działaniem promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Rolki należy układać na równym podłożu w pozycji stojącej w jednej warstwie

Specyfikacja

Ilość rolka:

10 m2

Ilość paleta:

200 m2

Grubość:

3.0 mm (+/-15%)

Giętkość w niskich temp.:

0°C

Gwarancja:

3 lata

POZOSTAŁE
PRODUKTY

  • Papa samoprzylepna podkładowa

    Papa na osnowie z włókniny poliestrowej o gramaturze 180 g/m2 z obustronną powłoką z asfaltu modyfikowanego SBS, z dodatkami samoprzylepnymi. Strona wierzchnia pokryta jest folią z tworzywa sztucznego, strona spodnia pokryta jest folią z tworzywa sztucznego, strona spodnia pokryta jest zdejmowalną folią silikonowaną.

  • Papa termozgrzewalna wierzchniego krycia

    Papa asfaltowa na osnowie z włókniny poliestrowej, modyfikowana SBS. Do wykonywania ciągłych pokryć dachowych jako warstwa wierzchnia w izolacjach wodochronnych dachów. Mocowanie metodą zgrzewania. Można stosować jako pokrycie jednowarstwowe. Nie stosować pod uprawy roślinne.

  • Membrana

    Wyjątkowa membrana hydroizolacyjna na każde zastosowanie na dachu płaskim.