Producent styropianu

mobile
Zadzwoń 41 249 52 72
map-marker-alt
Przyjedź ul. Przemysłowa 3, Piekoszów

Papa samoprzylepna podkładowa

Papa na osnowie z włókniny poliestrowej o gramaturze 180 g/m2 z obustronną powłoką z asfaltu modyfikowanego SBS, z dodatkami samoprzylepnymi. Strona wierzchnia pokryta jest folią z tworzywa sztucznego, strona spodnia pokryta jest folią z tworzywa sztucznego, strona spodnia pokryta jest zdejmowalną folią silikonowaną.

Opis

ICOPAL Plaster P-180/2000 gr 2,6 mm - papa samoprzylepna

PLASTER P-180/2000 to papa asfaltowa samoprzylepna, podkładowa, modyfikowana elastomerami (SBS, SIS), na osnowie z włókniny poliestrowej o gramaturze 180 g/ m2. Wierzchnia i spodnia strona papy pokryta jest folią antyadhezyjną z tworzywa sztucznego. Szczególnie poleca się do wykonywania warstwy podkładowej pokryć dachowych bezpośrednio na warstwach termoizolacyjnych ze styropianu. Tak wykonana warstwa podkładowa samoprzylepna jest jednocześnie warstwą ochronną dla styropianu przed działaniem wysokiej temperatury podczas zgrzewania warstwy nawierzchniowej.

Sposób układania: Papę należy układać w temperaturze nie niższej niż +15°C, nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze. Gdy zachodzi konieczność aplikacji w niższych temperaturach konieczna jest dodatkowa aktywacja płomieniem strony wierzchniej wyrobu.

Specyfikacja

Ilość rolka

10 m²

Grubość

2,6 ± 0,2%

Giętkość w niskich temp. [°C]:

-25;

Wytrzymałość na rozciąganie wzdłuż/w poprzek [N/50mm]:

min: 700 / 500 N;

Długość/Szerokość [m]:

10,0 / 1,0;

Gramatura osnowy:

180 [g/m2];

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe - papa samoprzylepna podkładowa
Papa asfaltowa na osnowie z welonu szklanego, modyfikowana SBS. Do wykonywania ciągłych pokryć dachowych jako warstwa podkładowa w izolacjach wodochronnych dachów. Do izolacji przeciwwilgociowej lub przeciwwodnej fundamentów oraz innych elementów podziemnych. Mocowanie: przyklejanie. Nie stosować pod uprawy roślinne.

POZOSTAŁE
PRODUKTY

  • Papa specjalistyczna - fundamentowa

    Specjalistyczna papa modyfikowana kauczukiem SBS zaprojektowana wyłącznie do zabezpieczania fundamentów. 

  • Papy paraizolacyjne

    Papa na osnowie z welonu szklanego z obustronną powłoką z asfaltu oksydowanego z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest drobnoziarnistą posypką mineralną, strona spodnia zabezpieczona jest folią z tworzywa sztucznego.

  • Papa termozgrzewalna wierzchniego krycia

    Papa asfaltowa na osnowie z włókniny poliestrowej, modyfikowana SBS. Do wykonywania ciągłych pokryć dachowych jako warstwa wierzchnia w izolacjach wodochronnych dachów. Mocowanie metodą zgrzewania. Można stosować jako pokrycie jednowarstwowe. Nie stosować pod uprawy roślinne.