Producent styropianu

mobile
Zadzwoń 41 249 52 72
map-marker-alt
Przyjedź ul. Przemysłowa 3, Piekoszów
Płaski dach na topie!

Płaski dach na topie!

Płaski dach znowu jest modny. To znak rozpoznawczy nowoczesnej architektury. Nie jest drogi i można go szybko wykonać. Dobrze zaprojektowany i solidnie zrobiony będzie nam służył przez wiele lat. W takim rozwiązaniu strop nad ostatnią kondygnacją pełni...

Płaski dach znowu jest modny. To znak rozpoznawczy nowoczesnej architektury. Nie jest drogi i można go szybko wykonać. Dobrze zaprojektowany i solidnie zrobiony będzie nam służył przez wiele lat. W takim rozwiązaniu strop nad ostatnią kondygnacją pełni jednocześnie funkcję dachu. To tak zwany stropodach.

Obecnie coraz więcej inwestorów domków jednorodzinnych decyduje się na dach płaski, podkreślający nowoczesny charakter budynku. Warto rozważyć wybór domu z płaskim dachem, gdy działka jest mała i zależy nam, aby dom miał jak najmniejszą powierzchnię zabudowy. Dzisiaj, gdy buduje się na coraz mniejszych działkach, często pochodzących z wtórnego podziału parceli, jest to istotny argument. Willa z płaskim dachem dobrze wpisze się w otoczenie miejskiej, nawet bardzo gęstej, zabudowy składającej się z podobnych domów jednorodzinnych. W bryle budynku przykrytego płaskim dachem istotne są elewacje, ponieważ łatwiej nimi dopasować dom do otoczenia.

Oszczędne w formie domy z płaskim dachem komponują się dobrze z zabudową wielorodzinną. Zagubiony wśród bloków domek jednorodzinny z płaskim dachem, nie razi swym wyglądem tak jak dom z dachem spadzistym. Płaski dach daje też możliwości powiększenia przestrzeni do wypoczynku, tak trudnej do wygospodarowania na małej, miejskiej działce. Na płaskim dachu można urządzić efektowne tarasy z ogrodami. Satysfakcjonujący wypoczynek zapewnią widoki, bliskość przyrody i czyste powietrze.

Wróć

POZOSTAŁE
AKTUALNOŚCI