Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Producent styropianu

mobile
Zadzwoń 41 249 52 72
map-marker-alt
Przyjedź ul. Przemysłowa 3, Piekoszów
 Profesjonalne systemy dachowe

Profesjonalne systemy dachowe

W naszej ofercie posiadamy całościowe systemy termo oraz hydroizolacyjne dachów, odpowiadające zarówno za ocieplenie, jak i odprowadzanie wody. Styropian jest doskonałym materiałem, charakteryzującym się lekkością i wyjątkową łatwością montażu. Co ważne, styropian dachowy...

W naszej ofercie posiadamy całościowe systemy termo oraz hydroizolacyjne dachów, odpowiadające zarówno za ocieplenie, jak i odprowadzanie wody. Styropian jest doskonałym materiałem, charakteryzującym się lekkością i wyjątkową łatwością montażu. Co ważne, styropian dachowy znakomicie zastępuje elementy wykonane z betonu bądź wełny mineralnej.

Produkowane przez firmę Megastyro kształtki dachowe ułatwiają skierowanie wody do rynien lub leja wypustowego. Dysponujemy szerokim wyborem kształtek, obejmującym m.in. elementy ze spadkiem jednostronnym, dwukierunkowym, specjalnie profilowane kształtki ze spadkiem do jednego miejsca oraz kontrspadki dachowe. Za pomocą styropianu można odwodnić dachy płaskie, odwrócone, a także tarasy oraz dachy zmodernizowane.

Wykorzystanie styropianu na dach pozwala uzyskać realne oszczędności, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę koszty związane z ogrzewaniem domu. Przy produkcji styropianu korzystamy ze specjalnie opracowanych technologii, pozwalających obniżyć całkowite koszty inwestycji.

Wróć

POZOSTAŁE
AKTUALNOŚCI